Reklama

VIVID (VVD): Raport półroczny VIVID GAMES SPÓŁKA AKCYJNA Skonsolidowany raport półroczny PSr

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2016półrocze / 2015półrocze / 2016półrocze / 2015
Aktywa trwałe28985,9226346,926549,756182,55
Aktywa obrotowe9209,413224,742080,993103,3
Aktywa razem38195,3239571,668630,749285,85
Kapitał (Fundusz) własny23295,6120817,135263,964884,93
Kapitał podstawowy2794,552794,55631,47655,77
Zobowiązania długoterminowe5144,345638,271162,431323,07
Zobowiązania krótkoterminowe9755,3713116,262204,353077,85
Instrumenty pochodne6496,988986,71468,082108,81
Przychody ze sprzedaży i zrównane z nimi:134768057,223076,361948,97
Przychody ze sprzedaży7477,696914,281707,041672,50
Koszt wytworzenia na własne potrzeby5998,311142,941369,32276,47
Koszty działalności operacyjnej-12714,52-6182,4-2902,52-1495,46
Zysk (strata) na działalności operacyjnej3414,331043,88779,44252,51
Całkowite dochody ogółem2020,74370,8456,6188,4
EBITDA5962,821987,531361,22480,77
Zysk na jedną akcję (w zł/gr na jedną akcję)
Z działalności kontynuowanej i zaniechanej
Zwykły w zł0,080,010,020,00
Rozwodniony w zł0,080,010,020,00
Z działalności kontynuowanej
Zwykły w zł0,080,010,020,00
Rozwodniony w zł0,080,010,020,00
Liczba akcji w tysiącach sztuk27945,527945,527945,527945,5
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej1694,793188,29382,96760,13
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-6480,85-4158,75-1464,43-991,5
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-779,462501,21-176,13596,32
Stan środków pieniężnych na koniec okresu4626,323086,821045,38735,94
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z półrocznego skróconego sprawozdania finansowego dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »