Reklama

WISTIL (WST): Raport półroczny WISTIL SA Skonsolidowany raport półroczny PS

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
półrocze / 2016półrocze /2015półrocze / 2016półrocze /2015
Przychody ze sprzedaży produktów , towarów i usług1366971240893120630016
Zysk ( strata) brutto ze sprzedaży 410713257593767880
Zysk ( strata ) przed opodatkowaniem8988532520521288
Zysk ( strata) netto7256440916561066
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej1557138733555937
Przepływy pieniężne netto z działalnosci inwestycyjnej -3089-3273-705-792
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-9572381-218592
Przepływy pieniężne netto , razem2910981664237
Pozycje bilansowe na dzień :30.06.2016r.31.12.2015r.30.06.2016r.31.12.2015r.
Aktywa razem2103032068864752148548
Zobowiązania długoterminowe48763497621101911677
Zobowiązania krótkoterminowe47107507101064411900
Kapitał własny 1144331064142585824971
Kapitał zakładowy5000500011301173
Liczba akcji1000000100000010000001000000
Zysk ( strata ) na jedną akcję zwykłą ( w zł/EURO)7,264,411,661,07
Wartość księgowa na jedną akcję zwykłą ( w zł/EURO )114,43106,4125,8624,97
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję
Rozwodniony zysk ( strata) na jedną akcję zwykłą
Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »