Reklama

MANGATA (MGT): Raport półroczny ZETKAMA Spółka Akcyjna Skonsolidowany raport półroczny PSr

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys. w tys. EUR
półrocze / 2016półrocze / 2015półrocze / 2016półrocze / 2015
Przychody ze sprzedaży298.330166.85668.10440.361
Zysk z działalności operacyjnej35.83217.5158.1804.237
Zysk brutto36.07416.8568.2354.077
Zysk netto29.78913.4696.8003.258
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej30.4527.7616.9521.877
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-13.655-15.315-3.117-3.705
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-1.090-6.201-249-1.500
Przepływy pieniężne netto15.707-13.7553586-3327
Średnioważona liczba akcji (w szt.)6.676.8544.904.1506.676.8544.904.150
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (PLN/EUR)4,462,751,020,66
Zmiana netto stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów-13.6623.955-3299947
2016-06-302015-12-312016-06-302015-12-31
Aktywa razem615.957580.579139.184136.238
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania220.435212.80349.81049.936
Zobowiązania długoterminowe100.00499.68522.59723.392
Zobowiązania krótkoterminowe120.431113.11827.21326.544
Kapitał własny395.522367.77689.37386.302
Kapitał zakładowy13351335302313
Średnioważona liczba akcji (w szt.)6.676.8545.200.4106.676.8545.200.410
Wartość księgowa na jedną akcję (PLN)59,2470,7213,3917,60
W przypadku prezentowania wybranych danych finansowych z półrocznego skróconego sprawozdania finansowego dane te należy odpowiednio opisać. Wybrane dane finansowe ze skonsolidowanego bilansu (skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej) lub odpowiednio z bilansu (sprawozdania z sytuacji finansowej) prezentuje się na koniec półrocza bieżącego roku obrotowego i na koniec poprzedniego roku obrotowego, co należy odpowiednio opisać. Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa.

Załączniki

Archiwum.zip
Dowiedz się więcej na temat: PSR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »