Reklama

ARTIFEX (ART): Raport roczny ARTIFEX MUNDI SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2016201520162015
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów227201750452064183
Zysk (strata) z działalności operacyjnej7761995317792378
Zysk (strata) przed opodatkowaniem7591961117392297
Zysk (strata) okresu6081782913941871
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej-71-2308-16-551
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej36851584123
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej10741-2412461-58
Przepływy pieniężne netto, razem11038-20342529-486
Aktywa razem440952650499676219
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania38123054862717
Zobowiązania długoterminowe492494111116
Zobowiązania krótkoterminowe33202560750601
Kapitał własny402832345191065503
Kapitał podstawowy1051002423
Liczba akcji/udziałów – 2015 r.10 500 0002 000,0010 500 0002 000,00
Średnioważona liczba akcji/udziałów – 2015 r.10 083 3332 000,0010 083 3332 000,00
Zysk (strata) na jedną akcję/udział – 2015 r. w PLN/EUR0,63 914,610,14935,43
Wartość księgowa na jedną akcję/udział – 2015 r. w PLN/EUR3,9911 725,390,92 751,47
Wypłacona dywidenda na jedną akcję/udział – 2015 r. w PLN/EUR0115027,48
Okres sprawozdawczyŚredni kurs w okresie *Minimalny kurs w okresieMaksymalny kurs w okresieKurs na ostatni dzień okresu
01.01.2016-31.12.20164,36374,23554,50354,424
01.01.2015-31.12.20154,18433,98224,3584,2615
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »