Reklama

BIK (BIK): Raport roczny BIURO INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2016201520162015
Przychody ze sprzedaży24442323559555
Koszty działalności operacyjnej(2377)(1931)(543)(461)
Zysk ze sprzedaży673921594
Zysk z działalności operacyjnej438606100145
Przychody/(koszty) finansowe netto2911996748
Zysk brutto729805167192
Zysk netto57739613295
Aktywa trwałe65014666391469615637
Aktywa obrotowe27050681461141599
Kapitał własny87970685721988516091
Rezerwy na zobowiązania272103761243
Zobowiązania długoterminowe35683419807802
Zobowiązania krótkoterminowe25442557100
Liczba akcji w tyś. sztuk4130300041303000
Przepływy środków pienięznych netto z działalności operacyjnej(635)409(145)98
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności inwestycyjnej(1037)(103)(237)(25)
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności finansowej19203(563)4389(135)
Przepływy środków pieniężnych netto razem17531(257)4006(61)
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »