Reklama

EKOEXPORT (EEX): Raport roczny EKO EXPORT SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2019201820192018
RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT
Przychody ze sprzedaży40 972336949 5247897
Koszt własny sprzedaży29 120236036 7695532
Wynik brutto ze sprzedaży11 852100902 7552365
Wynik z działalności operacyjnej2 222-820517-192
Wynik brutto3 268-15427760-3616
Wynik netto2 482-15877577-3721
SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH
Działalność operacyjna-2 6502277-616534
Działalność inwestycyjna-1 8871611-439378
Działalność finansowa4 453-38801 035-909
Przepływy pieniężne netto razem1468342
SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJNa 31.12.2019Na 31.12.2018Na 31.12.2019Na 31.12.2018
Aktywa trwałe92574925282173921518
Aktywa obrotowe272001949163874533
Aktywa razem1197741120192812626051
Kapitał własny84695793051988818443
Kapitał akcyjny13151218309283
Zobowiązania długoterminowe66641127615652622
Zobowiązania krótkoterminowe284152143866734986
Pasywa razem1197741120192812626051
POZOSTAŁE
Liczba akcji13149562121770621314956212177062
Liczba akcji przyjęta do rozwodnionego zysku13053644121770621305364412177062
Zysk zannualizowany (strata) na 1 akcję zwykłą (w zł/ EUR)0,19-1,550,04-0,37
Rozwodniony zysk zannualizowany (strata) na 1 akcję zwykłą (w zł/ EUR)0,19-1,550,04-0,37
Wartość księgowa na 1 akcję (w zł/EUR)3,146,510,741,51
Rozwodniona wartość księgowa na 1 akcję (w zł/EUR)3,146,510,741,51
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »