Reklama

VINDEXUS (VIN): Raport roczny GIEŁDA PRAW MAJĄTKOWYCH VINDEXUS SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2016201520162015
Skonsolidowane dane finansowe
Przychody z działalności operacyjnej58210523971330312521
Koszt własny sprzedaży234092141053505116
EBIT207442011447414806
EBITDA209282028247834847
Zysk brutto182091653141613950
Zysk netto166411568138033747
Aktywa razem1990401619364499138000
Zobowiązania razem5957835032134678221
w tym zobowiązania krótkoterminowe135141500630553521
Kapitał własny1388271262093138029616
Kapitał zakładowy11591159262272
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (PLN/EUR)11,9810,892,712,56
Zysk (strata) netto na akcję (PLN/EUR)1,441,350,330,32
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej(15234)11252(3481)2689
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(3496)10303(799)2462
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej17433(23706)3984(5665)
Zamiana stanu środków pieniężnych(1297)(2151)(296)(514)
Jednostkowe dane finansowe
Przychody z działalności operacyjnej214521932649034618
Koszt własny sprzedaży392341948971002
EBIT8662719319801719
EBITDA8846736120221759
Zysk brutto655936301499867
Zysk netto525928381202678
Aktywa razem1968121609094448737759
Zobowiązania razem5620433106127047769
w tym zobowiązania krótkoterminowe101401308022923069
Kapitał własny1233671129512788626505
Kapitał zakładowy11591159262272
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (PLN/EUR)10,649,742,412,29
Zysk (strata) netto na akcję (PLN/EUR)0,450,240,100,06
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej99801022122812442
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(29072)14217(6644)3397
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej18488(24458)4225(5844)
Zamiana stanu środków pieniężnych(604)(20)(138)(5)
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »