Reklama

MIRACULUM (MIR): Raport roczny MIRACULUM SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2013201220132012
Przychody ze sprzedaży2950550905700712197
Zysk (strata) na działalności operacyjnej1344-14441319-3460
Zysk (strata) brutto-2293-19423-545-4654
Zysk (strata) netto-2488-18559-591-4447
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej-1368-11586-325-2776
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej304-145472-348
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej1242132962953186
Przepływy pieniężne netto, razem1782564261
Aktywa razem58390647911407915848
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania4130458784995914379
Zobowiązania długoterminowe132981753132074288
Zobowiązania krótkoterminowe2800641253675310091
Kapitał własny17086600741201469
Kapitał zakładowy243372393158685854
Liczba akcji (w szt.)270406836119656836270406836119656836
Zysk (strata) netto na jedną akcję (w zł/EUR)-0,01-0,160-0,04
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR)0,060,050,020,01
Wypłacona dywidenda na jedną akcję0000
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »