Reklama

MIRACULUM (MIR): Raport roczny MIRACULUM SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2016201520162015
Przychody ze sprzedaży321802946573547041
Zysk (strata) z działalności operacyjnej-9814-2837-2243-678
Zysk (strata) brutto-12835-6373-2933-1523
Zysk (strata) netto-15444-5906-3529-1411
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej-2873-2256-657-539
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-413-326-94-78
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej19364017442960
Przepływy pieniężne netto, razem-13501436-309343
Aktywa razem55585582791256413676
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania ogółem50335447851137710509
Zobowiązania długoterminowe217852693349246320
Zobowiązania krótkoterminowe285501785264534189
Kapitał własny52501349411873167
Kapitał zakładowy345372733778076415
Liczba akcji (w szt.) 11 512 223 9 112 223 11 512 223 9 112 223
Zysk (strata) netto na jedną akcję (w zł/EUR) (1,34) (0,65) (0,31) (0,15)
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR) 0,46 1,48 0,10 0,35
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »