Reklama

PROTEKTOR (PRT): Raport roczny PROTEKTOR Spółka Akcyjna

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2016201520162015
Przychody ze sprzedaży166651555038093716
Zysk (strata) brutto ze sprzedaży7833686179881
Zysk(strata) z działalności operacyjnej-5101-929-1166-222
Zysk (strata) przed opodatkowaniem404761669251473
Zysk (strata) netto402360669191450
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej-1698-1101-388-263
Przepływy pieniężne netto wykorzystane w działalności inwestycyjnej10323536423591282
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-4730-5195-1081-1241
Zmiana netto stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów3895-932890-222
Średni kurs PLN/EUR4,37574,1848
Aktywa razem53975482391220011320
Aktywa trwałe381663312086277772
Aktywa obrotowe158091511935733548
Zobowiązania razem180451043540792449
Zobowiązania długoterminowe7547681017061598
Zobowiązania krótkoterminowe1049836252373851
Kapitał własny359303780481228871
Kapital zakładowy9572957221642246
Średnia ważona liczba akcji19021600190216001902160019021600
Zysk na jedną akcję (w PLN/EUR)0,210,320,050,08
Rozwodniony zysk na jedną akcję (w PLN/EUR)0,210,320,050,08
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda (w PLN/EUR)5897551613331294
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w PLN/EUR)0,310,290,070,07
Kurs PLN/EUR na koniec okresu4,4244,2615
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »