Reklama

PLASTBOX (PLX): Raport roczny PRZETWÓRSTWO TWORZYW SZTUCZNYCH PLAST-BOX SA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2012201120122011
Przychody ze sprzedaży101122847742422920476
Zysk (strata) z działalności operacyjnej561433641345813
Zysk (strata) brutto37723018904729
Zysk (strata) netto35512596851627
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności operacyjnej 97119782327236
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności inwestycyjnej-5063-9096-1213-2197
Przepływy środków pieniężnych netto z działalności finansowej-33897993-8121931
Zmiana stanu środków pieniężych i ich ekwiwalentów1259-125302-30
Aktywa razem1442051272323527328806
Zobowiązania długoterminowe138921919133984345
Zobowiązania krótkoterminowe393281892496204285
Kapitał własny90985891172225620177
Kapitał zakładowy4406144061107789976
Liczba akcji (w tys. szt.)44061440614406144061
Zysk (strata) przypadający na jedną akcję (w zł/EUR)0,080,060,020,01
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR)2,062,020,510,46
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »