Reklama

CORMAY (CRM): Raport roczny PZ CORMAY SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2015201420152014
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ,TOWARÓW I USŁUG45004572691075413670
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ -9589-7895-2291-1885
ZYSK ( STRATA ) BRUTTO-10020-21771-2394-5197
ZYSK ( STRATA ) NETTO-9707-21771-2320-5197
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ -527116597-12603962
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-10443-15424-2495-3682
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁANOŚCI FINANSOWEJ35489-47178480-1126
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO,RAZEM19775-35444725-846
SUMA BILANSOWA 1451381342933405831507
AKTYWA TRWAŁE814411015491911123825
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA 4109560574964314212
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE103701052124332468
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE 3072550053721011743
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM104043737192441517296
AKCJE ZWYKŁE WYEMITOWANY KAPITAŁ AKCYJNY 6372431862149537475
LICZBA AKCJI (SZT) 63724318626372431862
ZYSK( STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ-0,1523-0,6833-0,036-0,163
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ 1,6332,3140,3830,543
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »