Reklama

NGGAMES (NGG): Raport sprzedażowy gry„Connection Haunted”. Uzyskanie całkowitego zwrotu poniesionych kosztów i wygenerowanie zysku na grze - raport 56

Raport bieżący nr 56/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd No Gravity Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że na dzień 7 września 2020 roku, na godz. 10:00. gra "Connection Haunted” ("Gra”), której premiera na platformie Nintendo Switch miała miejsce 3 września 2020 roku, wygenerowała sprzedaż, która zapewniła zwrot wszelkich wydatków na produkcje portu i wydanie Gry.

Reklama

Connection Haunted to psychologiczny horror stylizowany na gry ze starych konsol. Gracz wciela się w rolę... gracza, grającego w zapomnianą i opuszczoną grę online. Wszystko z pozoru wygląda normalnie. Do czasu, aż na liczniku graczy na serwerze - nie pojawia się 'Drugi Gracz'. Od tego momentu wszystko się zmienia.

Zarząd Emitenta informuję, że Emitent jest wydawcą gry, a licencjobiorcą i podmiotem portującym jest spółka zależna Emitenta, tj. No Gravity Development sp. z o.o.

Emitent wskazuje, że wydanie i sukces sprzedażowy Gry stanowią kolejny przejaw konsekwentnej realizacji strategii dywersyfikacji przychodów i obniżania ryzyka związanego z wydawaniem kolejnych Gier.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-09-07Aleksander SierżęgaPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »