Reklama

SWIECIE (MSC): RB 11/2012 w sprawie wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Mondi Świecie S.A. ogłoszonego przez Mondi International Holdings B.V. i Framondi N.V. w dniu 16 lutego 2012 r. - raport 11

Raport bieżący nr 11/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do wcześniejszych informacji opublikowanych przez Grupę Mondi i w nawiązaniu do własnego komunikatu Spółki (raport nr 5/2012) Zarząd Mondi Świecie S.A. zawiadamia, że Grupa Mondi umieściła w dniu 11 kwietnia 2012 r. na swojej stronie internetowej informację o tym, że w wyniku ogłoszonego przez Mondi International Holdings B.V. i Framondi N.V. w dniu 16 lutego 2012 r. wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Mondi Świecie S.A. złożono zapisy na 13.592.743 akcje Spółki, stanowiące 27,2 % kapitału zakładowego Mondi Świecie S.A.

Reklama

Całkowity udział Grupy Mondi w Mondi Świecie wzrośnie do 93.2%. Zakup akcji zostanie zrealizowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie nie później niż 13 kwietnia 2012 roku i zostanie rozliczony nie później niż 18 kwietnia 2012 roku.

Według informacji zawartej ww. komunikacie Grupa Mondi rozpocznie procedurę mającą na celu wykup akcji akcjonariuszy mniejszościowych, którzy nie odpowiedzieli na wezwanie.
Bogusław Bielecki - Członek Zarządu
Tomasz Katewicz - Członek Zarządu

Dowiedz się więcej na temat: Akcji | Emitent | R. | wezwanie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »