Reklama

HUUUGE-S144 (HUGE): Realizacja opcji na akcje - raport 16

Raport bieżący nr 16/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do informacji zawartej w prospekcie emisyjnym, że łączna liczba opcji na akcje możliwych do wykonania na dzień 28 lutego 2021 r. wynosiła 3.188.795, Huuuge, Inc. (“Emitent”) informuje o zakończeniu pierwszego, po publikacji prospektu, okresu realizacji opcji na akcje. Do dnia 30 czerwca 2021 zostało wykonanych 980.286 opcji na akcje, a dodatkowo Emitent spodziewa się wykonania 17.510 opcji na akcje do dnia 18 lipca 2021. Po wykonaniu opcji i zapisaniu akcji Emitenta na rachunkach papierów wartościowych uczestników planów motywacyjnych, akcje mogą być przedmiotem obrotu przez danych uczestników planów motywacyjnych bez dalszych ograniczeń.

Reklama

Na realizację opcji na akcje Emitent przeznaczył 997.796 akcji własnych, co stanowi 1,2% ogólnej liczby akcji Emitenta. W związku z realizacją opcji nie doszło do emisji nowych akcji Emitenta, zaś wydane akcje własne Emitenta zmniejszą możliwą do wyemitowania liczbę nowych akcji przeznaczonych na plany motywacyjne. W związku z tym, liczba akcji własnych posiadanych przez Emitenta zostanie zmniejszona do około 2.333.872.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »