Reklama

CANNABIS (CBD): Realizacja praw z warrantów subskrypcyjnych. - raport 4

Raport bieżący nr 4/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 33/2020 z dnia 5 listopada 2020 roku, Zarząd Cannabis Poland S.A. z siedzibą w Warszawie ("Emitent”) informuje, że do dnia 30 kwietnia 2021 roku osoby uprawnione z warrantów subskrypcyjnych serii B objęły i opłaciły 5.775.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H, o wartości nominalnej 10 gr każda. Zarząd Emitenta informuje, że cena emisyjna akcji serii H wynosiła 10 gr za każdą poszczególną akcję, co oznacza, że w zamiana za objęcie przedmiotowych akcji Emitent otrzymał łącznie 577.500 zł. Objecie akcji nastąpiło poprzez wniesienie wpłat gotówkowych. Objęcie akcji serii H nastąpiło w ramach zarejestrowanego kapitału docelowego.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-05-01Grzegorz KonradCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »