Reklama

BAHOLDING (BAH): Rejestracja zmian w Statucie. - raport 149

Raport bieżący nr 149/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Nawiązując do treści Raportu bieżącego nr 141/2012 opublikowanego w dniu 6 października 2012 r., Marvipol S.A. [Emitent] informuje o otrzymaniu w dn. 18 października 2012 r. informacji, iż uchwalone w dniu 5 października 2012 r. przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Marvipol S.A. zmiany Statutu Spółki zostały przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS [Sąd], wpisane w dniu 16 października 2012 2011 r. do rejestru przedsiębiorców.

Reklama

Załączniki:

Plik;Opis
Sławomir Horbaczewski - Pełnomocnik

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »