Reklama

RELPOL (RLP): Rekomendacja wypłaty dywidendy - raport 7

Raport bieżący nr 7/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Relpol SA, mając na uwadze interes akcjonariuszy oraz sytuację finansową Spółki, będzie rekomendować najbliższemu Walnemu Zgromadzeniu wypłatę dywidendy z zysku netto za rok 2018 w wysokości 4.035.861,06 zł, czyli 0,42 zł na jedną akcję. Stanowi to 44,73 % zysku netto spółki osiągniętego w 2018 r. Pozostałą kwotę w wysokości 4.987.328,85 zł Zarząd proponuje przeznaczyć na kapitał zapasowy.

Rekomendację taką Zarząd przedstawił Radzie Nadzorczej i została ona pozytywnie zaopiniowana.

Reklama

Ostateczna decyzja o podziale zysku netto za rok 2018, podjęta zostanie przez akcjonariuszy na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-05-10Sławomir Bialik Prezes Zarządu
2019-05-10Krzysztof Pałgan Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »