Reklama

DROZAPOL (DPL): Rekomendacja Zarządu w sprawie buy-backu - raport 27

Raport bieżący nr 27/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Drozapol-Profil S.A., mając na uwadze sytuację na rynkach kapitałowych i związany z tym aktualny kurs akcji, który nie odzwierciedla realnej wartości Spółki, biorąc pod uwagę realizowaną strategię Spółki, podjął decyzję o zwołaniu na dzień 06.09.2011r. Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia celem zarekomendowania akcjonariuszom przeprowadzenia skupu akcji własnych. Zarząd rekomenduje przeznaczenie na ten cel kwoty 3,5 mln zł.

Reklama

Projekty uchwał wraz z ogłoszeniem o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia zostaną opublikowane do 10.08.2011r.
Grzegorz Dołkowski - V-ce Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »