Reklama

BOGDANKA (LWB): Rekomendacja Zarządu w sprawie przeznaczenia zysku netto za rok 2017 na kapitał rezerwowy Spółki - raport 11

Raport bieżący nr 11/2018

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A. ("Spółka”) z siedzibą w Bogdance informuje, że w dniu 16 maja 2018 r. podjął uchwałę w sprawie skierowania do Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia wniosku o podział zysku netto wypracowanego przez Spółkę w roku 2017 w wysokości 673.281.183,53 zł (słownie: sześćset siedemdziesiąt trzy miliony dwieście osiemdziesiąt jeden tysięcy sto osiemdziesiąt trzy złote 53/100) i przeznaczenia go w całości na kapitał rezerwowy Spółki.

Reklama

Zarząd skierował przedmiotowy wniosek do Rady Nadzorczej Spółki w celu zaopiniowania.

Ostateczną decyzję dotyczącą podziału zysku za rok obrotowy 2017 podejmie Zwyczajne Walne Zgromadzenie Lubelskiego Węgla Bogdanka S.A.

Wniosek Zarządu Spółki wraz z uzasadnieniem stanowi załącznik do niniejszego raportu.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-05-16Artur WasilPrezes Zarządu
2018-05-16Stanisław MisterekZ-ca Prezesa Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »