Reklama

RAWLPLUG (RWL): Rekomendacja Zarządu w sprawie wypłaty dywidendy - raport 6

Raport bieżący nr 6/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Rawlplug S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 25 kwietnia 2018 r. podjął uchwałę w sprawie propozycji, co do podziału zysku netto za rok obrotowy 2017 i wypłaty dywidendy, wskazania dnia ustalenia prawa do dywidendy oraz terminu wypłaty dywidendy.

Zarząd Spółki postanowił przedłożyć Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu rekomendację wypłaty dywidendy z zysku netto za rok obrotowy 2017 w wysokości 10.744.800 zł, tj. 0,33 zł na jedną akcję.

Reklama

Jednocześnie Zarząd Rawlplug S.A. proponuje ustalić:

a. dzień ustalenia prawa do dywidendy na dzień 8.08.2018 r.,

b. termin wypłaty dywidendy na dzień 24.08.2018 r.

Rekomendacja Zarządu Spółki zostanie zaopiniowana przez Radę Nadzorczą Spółki. Ostateczną decyzję w przedmiocie podziału zysku za rok 2017 oraz wypłaty dywidendy podejmie Walne Zgromadzenie Spółki.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-04-25Piotr KopydłowskiCzłonek zarządu ds. finansowych

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »