Reklama

ROBYG (ROB): ROBYG S.A. – Informacja na temat zawieszenia obrotu obligacjami serii J ROBYG S.A. - raport 55

Raport bieżący nr 55/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd ROBYG S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) informuje, iż w dniu 3 czerwca 2015 roku otrzymał uchwałę nr 539/2015 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("GPW”), zgodnie z którą Zarząd GPW na wniosek Spółki postanowił zawiesić obrót obligacjami na okaziciela serii J Spółki w alternatywnym systemie obrotu na rynku Catalyst w związku z zamiarem ich przedterminowego częściowego wykupu przez Spółkę, o którym Spółka informowała raportem bieżącym nr 50/2015 z dnia 18 Maja 2015 roku, poczynając od dnia 9 czerwca 2015 roku do dnia przedterminowego wykupu, tj. 22 czerwca 2015 r. (włącznie).

Reklama

W związku z powyższym, zlecenia maklerskie na w.w. obligacje przekazane do alternatywnego systemu obrotu a nie zrealizowane do końca dnia 8 czerwca 2015 roku tracą ważność po zakończeniu obrotu w tym dniu, natomiast zlecenia składane po tym dniu do dnia częściowego przedterminowego wykupu (włącznie) nie będą przyjmowane.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-06-03Artur Ceglarz Eyal KeltshWiceprezes Zarządu ROBYG S.A. Wiceprezes Zarządu ROBYG S.A.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »