Reklama

ROBYG (ROB): ROBYG S.A. – Zawarcie przedwstępnej warunkowej umowy nabycia nieruchomości przez spółkę z grupy kapitałowej ROBYG S.A. - raport 53

Raport bieżący nr 53/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd ROBYG S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) niniejszym informuje, że w dniu 3 czerwca 2015 roku spółka zależna z Grupy Kapitałowej Spółki ("Kupujący”), w której Spółka posiada 100% akcji w kapitale zakładowym, zawarła przedwstępną warunkową umowę nabycia nieruchomości o powierzchni około 2,2 ha położonej w Warszawie w dzielnicy Bemowo ("Umowa Przedwstępna”), pod warunkiem otrzymania przez Kupującego do dnia 29.07.2015 roku ostatecznej decyzji ministra właściwego do spraw wewnętrznych zezwalającej na nabycie przez Kupującego w.w. nieruchomości albo decyzji, że zgoda taka nie jest wymagana.

Reklama

Zawarcie umowy przenoszącej powyższe nieruchomości na Kującego ("Umowa Przyrzeczona”) nastąpi w terminie do dnia 30 lipca 2015 lecz nie później niż w terminie 7 dni od spełnienia się warunku, przy czym o ile w stosunku do w.w. nieruchomości wymagane będzie zawarcie warunkowej umowy sprzedaży pod warunkiem nieskorzystania przez uprawniony podmiot z ustawowego prawa pierwokupu, to zawarcie ostatecznej umowy rozporządzającej nastąpi w terminie 30 dni od daty upływu ustawowego terminu na wykonanie prawa pierwokupu lub w terminie 30 dni od daty złożenia oświadczenia o nie skorzystaniu z przysługującego prawa pierwokupu w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.

Cała cena sprzedaży nieruchomości wynosi 19.976.400,00 zł,

Wartość powyższej transakcji nie przekracza 10% kapitałów własnych Spółki.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-06-03Artur Ceglarz Eyal Keltsh Wiceprezes Zarządu ROBYG S.A. Wiceprezes Zarządu ROBYG S.A.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »