BPC (BPC): Rozpoczęcie procesu dematerializacji akcji na okaziciela znajdujących się poza obrotem giełdowym. - raport 9

Raport bieżący nr 9/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W celu ujednolicenia odcinków zbiorowych akcji na okaziciela serii E do G - w związku z ich wcześniejszym scaleniem oraz zmianami nazw firmy Emitenta, a także siedziby Spółki – wzywa się wszystkich akcjonariuszy Black Pearl S.A. zainteresowanych wymianą dokumentów poszczególnych odcinków zbiorowych akcji do ich zdeponowania w siedzibie Spółki oraz do odbioru nowych odcinków zbiorowych, zgodnych ze stanem faktycznym co do nazwy firmy oraz siedziby.

Reklama

Powyższa czynność jest niezbędna w celu wypełnienia przez Emitenta obowiązku dematerializacji akcji na okaziciela. Wymóg dematerializacji jest obowiązkowy a proces konieczny do rozpoczęcia do dnia: 30.09.2020 z uwagi na przepisy – zarząd Emitenta wzywa akcjonariuszy do kontaktowania się ze Spółką w przedmiotowej sprawie drogą mailową lub telefonicznie.

Po skompletowaniu wszystkich odcinków zbiorowych serii E do G Emitent dokona czynności wymiany tych odcinków na tożsame co do serii i ilości, ujednolicone jedynie co do nazwy i siedziby, jest to czynność ściśle techniczna. Złożenie akcji w Spółce nastąpi w dacie ogłoszonej w kolejnym komunikacie dotyczącym obligatoryjnego zdematerializowania akcji.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-06-08GRZEGORZ BRZEZICKIPREZES ZARZĄDUGRZEGORZ BRZEZICKI

Emitent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »