Reklama

ARTIFEX (ART): Skonsolidowany Raport roczny ARTIFEX MUNDI SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
20172017
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów205212269648195201
Zysk (strata) z działalności operacyjnej-48017472-11271712
Zysk (strata) przed opodatkowaniem-43087295-10121672
Zysk (strata) okresu-35895587-8431280
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej-5484-126-1288-29
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej-669-147-157-34
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej-18910776-442469
Przepływy pieniężne netto, razem-634210503-14892407
Aktywa razem389814297293469713
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania37234126893933
Zobowiązania długoterminowe847517203117
Zobowiązania krótkoterminowe28763608690816
Kapitał własny352583884784538781
Kapitał podstawowy1051052524
Liczba akcji10 500 00010 500 00010 500 00010 500 000
Średnioważona liczba akcji10 500 00010 083 33310 500 00010 083 333
Zysk (strata) na jedną akcję w PLN/EUR-0,340,53-0,080,12
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję w PLN/EUR-0,340,55-0,080,13
Wartość księgowa na jedną akcję w PLN/EUR3,363,850,810,87
Wypłacona dywidenda na jedną akcję w PLN/EUR0,000,000,000,00
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »