Reklama

VINDEXUS (VIN): Skonsolidowany Raport roczny GIEŁDA PRAW MAJĄTKOWYCH VINDEXUS SPÓLKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2017201620172016
Skonsolidowane dane fiansowe
Przychody z działalności operacyjnej65257582101537413303
Koszt własny sprzedaży235672340955525350
EBIT240652074456694741
EBITDA242762092857194783
Zysk brutto199411820946984161
Zysk netto188891664144503803
Aktywa razem2666701990406393644991
Zobowiązania razem95489595782289413467
w tym zobowiązania krótkoterminowe127311351430523055
Kapitał własny1703031388274083131380
Kapitał zakładowy11591159278262
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (PLN/EUR)14,6911,983,522,71
Zysk netto na akcję zwykłą (PLN/EUR)1,631,440,380,33
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej3626(15234)854(3481)
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(12885)(3496)(3035)(799)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej298741743370383984
Zmiana stanu środków pieniężnych20615(1297)4857(296)
Jednostkowe dane finansowe
Przychody z działalności operacyjnej227872145253684903
Koszt własny sprzedaży427939231008897
EBIT7268866217121980
EBITDA7479884617622022
Zysk brutto402065599471499
Zysk netto297652597011202
Aktywa razem2660131968126377844487
Zobowiązania razem94829562042273612704
w tym zobowiązania krótkoterminowe120711014028942292
Kapitał własny1478031233673543727886
Kapitał zakładowy11591159278262
Liczba udziałów/akcji w sztukach11591938115919381159193811591938
Wartość księgowa na akcję (PLN/EUR)12,7510,643,062,41
Zysk netto na akcję zwykłą (PLN/EUR)0,260,450,060,10
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej333899807862281
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(13222)(29072)(3115)(6644)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej298741848870384225
Zmiana stanu środków pieniężnych19990(604)4709(138)
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »