Reklama

LARQ (LRQ): Skonsolidowany Raport roczny LARQ SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2015201420152014
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów43883523961048912507
Zysk (strata) z działalności operacyjnej-93072631-2224628
Zysk (strata) brutto-105871155-2530276
Zysk (strata) netto-1051961-251415
Przepływy pieniężne netto z dzialalności operacyjnej-1177497-281119
Przepływy pieniężne netto z dzialalności inwestycyjnej-2422-6361-579-1518
Przepływy pieniężne netto z dzialalności finansowej254778426091872
Przepływy pieniężne netto, razem-10521978-251472
Aktywa razem49475588641161013810
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania334703377078547923
Zobowiązania długoterminowej8805999420662345
Zobowiązania krótkoterminowe246652377657885578
Kapitał własny160052509337565887
Kapitał zakładowy728728171171
Liczba akcji7284500728450072845007284500
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą (w zł/EUR)-1,44-0,34-0,35-0,08
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję (w zł/EUR)-1,44-0,34-0,35-0,08
Wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR)2,203,440,520,81
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR)2,203,440,520,81
Zadeklarowana lub wypłacona dywidenda na jedną akcję (w zł/EUR)0,000,000,000,00
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »