Reklama

CORMAY (CRM): Skonsolidowany Raport roczny PZ CORMAY SPÓŁKA AKCYJNA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2015201420152014
PRZYCHODY NETTO ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW ,TOWARÓW I USŁUG45004992011075423680
ZYSK (STRATA) Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ -9589-30500-2291-7280
ZYSK ( STRATA ) BRUTTO-22736-62713-5433-14970
ZYSK ( STRATA ) NETTO-22423-63557-5358-15171
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ -52716194-12601479
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ-10443-23935-2495-5713
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁANOŚCI FINANSOWEJ354891695384804047
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO,RAZEM19775-7884725-188
SUMA BILANSOWA 2271412453025330157552
AKTYWA TRWAŁE1506011425893534033454
ZOBOWIĄZANIA I REZERWY NA ZOBOWIĄZANIA 52996776941243618228
ZOBOWIĄZANIA DŁUGOTERMINOWE190052564144606016
ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE 3399152053797612212
KAPITAŁ WŁASNY OGÓŁEM1741451676084086539323
AKCJE ZWYKŁE WYEMITOWANY KAPITAŁ AKCYJNY 6372431862149537475
LICZBA AKCJI (SZT) 63724318626372431862
ZYSK( STRATA) NA JEDNĄ AKCJĘ-0,352-1,995-0,084-0,476
WARTOŚĆ KSIĘGOWA NA JEDNĄ AKCJĘ 2,7335,2600,6411,234
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »