Reklama

TIM (TIM): Skonsolidowany Raport roczny TIM SA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
20182018
01.01.2018-31.12.201801.01.2017-31.12.201701.01.2018-31.12.201801.01.2017-31.12.2017
Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów830264719172194446169428
Zysk (strata) z działalności operacyjnej19857(3172)4650(747)
Zysk (strata) brutto18738(4270)43889
Zysk (strata) netto15094(3838)3535(904)
Zysk (strata) udziałowców niesprawujących kontroli -(148)-(35)
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej271711380263633252
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej(7087)(9089)(1660)(2141)
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej(31376)397(7348)93
Przepływy pieniężne netto, razem(11292)5110(2645)1204
stan na dzień 31.12.2018stan na dzień 31.12.2017stan na dzień 31.12.2018stan na dzień 31.12.2017
Aktywa, razem3700223663638605287838
Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania2146361970514991547244
Zobowiązania długoterminowe361212330184005587
Zobowiązania krótkoterminowe1785151737504151541657
Kapitał własny jednostki dominującej1553861646673613639480
Kapitał zakładowy221992219951635322
Liczba akcji ( w tys. szt.)22199221992219922199
01.01.2018-31.12.201801.01.2017-31.12.201701.01.2018-31.12.201801.01.2017-31.12.2017
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą ( w zł/EUR)0,68(0,17)0,16(0,04)
Rozwodniony zysk (strata) na jedną akcję zwykłą ( w zł/EUR)0,68(0,17)0,16(0,04)
stan na dzień 31.12.2018stan na dzień 31.12.2017stan na dzień 31.12.2018stan na dzień 31.12.2017
Wartość ksiegowa na jedną akcję ( w zł/EUR)7,007,421,631,78
Rozwodniona wartość księgowa na jedną akcję (w zł/EUR)7,007,421,631,78
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »