Reklama

WISTIL (WST): Skonsolidowany Raport roczny WISTIL SA

Raport w załączniku :

WYBRANE DANE FINANSOWEw tys.w tys. EUR
2016201520162015
Przychody ze sprzedaży2804582551716409460976
Koszt własny sprzedaży1949021882534454244985
Zysk (strata) brutto ze sprzedaży 85556669181955315991
Zysk (strata) przed opodatkowaniem202041244146172973
Zysk ( strata) netto161201135436842713
Przepływy z działalności operacyjnej370712283284725456
Przepływy z działalnosci inwestycyjnej-7487-9350-1711-2234
Przepływy z działalnosci finansowej-14327-7312-3274-1747
Przepływy pieniężne razem, netto15257617034871474
Aktywa razem2188432068864946748548
Zobowiąznia ogólem953671004722155724143
Zobowiązania długoterminowe46411497621049111677
Zobowiązania krótkoterminowe48956507101106611900
Kapitały własne razem1234761064142791024971
Kapitał akcyjny5000500011301173
Liczba akcji1000000100000010000001000000
Zysk (strata) na jedną akcję zwykłą ( w zł/EUR)16,1211,353,682,71
Watość księgowa na jedną akcję zwykłą ( w zł/EUR)123,48106,4127,9124,97
Raport powinien zostać przekazany Komisji Nadzoru Finansowego, spółce prowadzącej rynek regulowany oraz do publicznej wiadomości za pośrednictwem agencji informacyjnej zgodnie z przepisami prawa

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »