Reklama

BEST (BST): Spełnienie się warunku dotyczącego zawartej przez emitenta znaczącej umowy warunkowej - raport 17

Raport bieżący nr 17/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd BEST S.A. z siedzibą w Gdyni ("Emitent") przekazuje do publicznej wiadomości informację o zatwierdzeniu przez High Court of Justice w Londynie tymczasowego nakazu sądowego (Consent Order), o którym mowa w punkcie 4 raportu bieżącego nr 15/2012, przekazanego przez Emitenta do publicznej wiadomości w dniu 12 października 2012 roku. Zatwierdzenie przez High Court of Justice w Londynie tymczasowego nakazu sądowego (Consent Order) stanowi ziszczenie się warunku zawieszającego dotyczącego zawartych przez Emitenta dwóch umów znaczących, o których zawarciu Emitent informował w raportach bieżących nr 15/2012 i nr 16/2012, przekazanych przez Emitenta do publicznej wiadomości w dniu 12 października 2012 roku.

Reklama

Strony umów znaczących, ich przedmiot i treść warunku zostały przez Emitenta określone w raporcie bieżącym nr 15/2012 i nr 16/2012.
Krzysztof Borusowski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »