Reklama

MWTRADE (MWT): Spełnienie warunków zawieszających - Bank Millennium SA - raport 84

Raport bieżący nr 84/2014

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do raportu bieżącego 79/2014, Zarząd M.W. Trade SA (Spółka) informuje, że 17 grudnia 2014 roku spełniły się wszystkie warunki zawieszające dotyczące aneksu (Aneks) zwiększającego do 14,8 mln złotych kwotę kredytu udzielonego przez Bank Millennium SA z siedzibą w Warszawie (Bank).

Warunkiem uruchomienia Aneksu było dostarczenie do Banku kopii wniosku złożonego w sądzie o zmianę wpisu zastawu rejestrowego do rejestru zastawów oraz przedstawienie w Banku dowodu doręczenia powiadomienia dłużnika wierzytelności o ustanowieniu zastawu rejestrowego.

Reklama

Podstawa prawna przekazania raportu:

§ 5 ust. 1 pkt 4 Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-12-17Rafał WasilewskiPrezes Zarządu
2014-12-17Maciej MizuroCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »