Reklama

PAGED (PGD): spełnienie warunków zawieszających z umowy kredytowej zawartej przez jednostki zależne - raport 45

Raport bieżący nr 45/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 38/2012 z 10 lipca 2012 r. Zarząd "Paged" Spółki Akcyjnej informuje, że w dniu 16 lipca 2012 r. został spełniony ostatni z warunków zawieszających (warunków wykorzystania kredytów), określonych przez strony w umowie kredytu zawartej w dniu 9 lipca 2012 r. z Alior Bank S.A. przez 2 jednostki zależne od "Paged" S.A., tj.:

1) "Sklejka-Pisz" Paged Spółkę Akcyjną z siedzibą w Piszu ("Kredytobiorca I"),

Reklama

2) "Paged-Sklejka" Spółkę Akcyjną z siedzibą w Morągu ("Kredytobiorca II")

W związku z tym bank przedstawił do dyspozycji Kredytobiorców kredyty inwestycyjne, tj. kredyt inwestycyjny długoterminowy do kwoty 71.500.000 PLN udzielony Kredytobiorcy I ("Kredyt Inwestycyjny I") oraz kredyt inwestycyjny długoterminowy do kwoty 20.000.000 PLN udzielony Kredytobiorcy II ("Kredyt Inwestycyjny II"), jak również kredyt obrotowy długoterminowy w rachunku bieżącym do kwoty 25.000.000 PLN udzielony Kredytobiorcy II ("Kredyt Obrotowy").

W dniu 16 lipca 2012 r. doszło do realizacji wniosku o wykorzystanie Kredytów Inwestycyjnych w formie wypłaty na Rachunek Zastrzeżony oraz do realizacji pierwszego wniosku o wykorzystanie Kredytu Obrotowego w formie wypłat na rachunki bankowe Kredytobiorcy II.
Robert Ditrych - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »