Reklama

HMINWEST (HMI): Spłata kredytu - raport 6

Raport bieżący nr 6/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki HM INWEST S.A. informuje, iż otrzymał zaświadczenie o całkowitej spłacie wszystkich zobowiązań wynikających z Umowy Kredytowej o kredyt odnawialny na finasowanie budownictwa zawartej z Bank Millennium S.A., dotyczącej finansowania i refinansowania inwestycji przy ul. Pożaryskiego w Warszawie, udzielonego w wysokości 8.000.000,00 zł.

W ślad za spłaconym kredytem otrzymano zaświadczenie o zrzeczeniu się przez Bank Millennium S.A. hipoteki do kwoty 13.600.000,00 PLN, ustanowionej na nieruchomości położonej w Warszawie, przy ul. Pożaryskiego, dla których to praw Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie, XV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr WA6M/00496479/0 oraz o zwolnieniu wszystkich zabezpieczeń prawnych wynikających z w.w. umowy kredytowej.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-03-08Piotr HofmanPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »