ATMGRUPA (ATG): Sprzedaż akcji przez członków zarządu - raport 4

Raport bieżący nr 4/2005
Podstawa prawna

§ 5 ust. 1 pkt 7 RO - transakcje podmiotów powiązanych 5000 EURO

Na podstawie złożonego przez Dorotę Michalak-Kurzewską - Wiceprezesa Zarządu oraz Tomasza Kurzewskiego - Prezesa Zarządu oświadczenia, Zarząd ATM Grupa S.A. informuje, że w dniu wczorajszym tj. 24.02.2005 r. dokonali oni transakcji sprzedaży, posiadanych na zasadach wspólności ustawowej, akcji zwykłych na okaziciela serii B, w ilości 464 tys. sztuk. Cena sprzedaży wyniosła 52,- zł za akcję. Transakcja została zawarta na Giełdzie Papierów Wartościowych, na rynku regulowanym, w transakcji pakietowej pozasesyjnej.

Reklama

Państwo Kurzewscy oświadczyli ponadto, że nie zamierzają dalej sprzedawać żadnych pakietów akcji, co najmniej przez okres dwóch lat.

Jednocześnie w związku z art. 147 ust.2 Ustawy o publicznym obrocie papierami wartościowymi, poinformowali, że w efekcie dokonania tej transakcji posiadają obecnie, na zasadach wspólności ustawowej, 1150 tys. akcji uprzywilejowanych co do głosu serii A oraz 686 tys. akcji zwykłych na okaziciela serii B, co daje im 51% udziału w kapitale zakładowym oraz prawo do 2986 tys. głosów, to jest 62,86% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy.
Data autoryzacji: 25.02.05 06:22
Grażyna Gołębiowska - Członek Zarządu
Paweł Tobiasz - Członek Zarządu

Emitent
Dowiedz się więcej na temat: zarządy | michalak | członek zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »