Reklama

PCCINTER (PCI): Sprzedaż akcji przez osobę wchodzącą w skład organu zarządzającego PCC Intermodal S.A. - raport 16

Raport bieżący nr 16/2011
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

PCC Intermodal SA ("Spółka") w trybie art. 160 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi informuje, iż w dniu 29 marca 2011 r. powzięła informację o zbyciu przez Członka Zarządu Spółki łącznie 24 621 akcji PCC Intermodal S.A. po średniej cenie 6,51 pln. Transakcji dokonano w dniach 21.03.2011 - 28.03.2011.

Transakcje dokonywane były w czasie sesji zwykłych na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie SA.
Dariusz Stefański - Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »