Reklama

BLIRT (BLR): Sprzedaż udziałów w spółce zależnej Transmedium sp. z o.o. w likwidacji - raport 16

Raport bieżący nr 16/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 24/2017 z dnia 01.08.2017 r. Zarząd BLIRT S.A. (Emitent) informuje, że w dniu 3 lipca 2018 r. po uzyskaniu zgody Rady Nadzorczej Emitenta została podpisana umowa sprzedaży udziałów w spółce zależnej Transmedium sp. z o.o. w likwidacji.

Emitent sprzedał wszystkie 966 udziały (76,91% udziału w kapitale zakładowym) drugiemu wspólnikowi - Agencji Rozwoju Pomorza S.A., która przed podpisaniem umowy posiadała 23,09% udziałów w kapitale zakładowym spółki Transmedium, za cenę 154,56 zł.

Reklama

Ponadto Emitent informuje, że sprawozdaniu finansowym za rok 2017 inwestycja w spółkę Tranmedium sp. z o.o. w likwidacji została zaktualizowana do wartości zerowej.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-03Marian PopinigisPrzewodniczący Rady Nadzorczej delegowany do czasowego pełnienia funkcji Prezesa ZarząduMarian Popinigis
2018-07-03Krzysztof KurWiceprezes ZarząduKrzysztof Kur

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »