Reklama

WOLFSTF (WTF): Sprzedaża akcji Wolfs Fundusz Private Equity S.A. - raport 37

Raport bieżący nr 37/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Wolfs Technology Fund S.A., (dawniej: Graphic S.A.) z siedzibą w Chorzowie (dalej: "Spółka , "Emitent”) informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 26 lipca 2018 r. wpłynęła do Spółki zawarta w dniu 25 lipca 2018r. umowa sprzedaży, której przedmiotem jest sprzedaż przez Emitenta łącznie 70.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A i C spółki Wolfs Fundusz Private Equity S.A. na rzecz FerPay LTD z siedzibą w Peterborough, UK.

Reklama

Cena jednostkowa za akcje została określona na poziomie 9,00 zł. Łączny przychód z tytułu sprzedaży akcji na okaziciela serii A i C wynosi 630.000 zł (słownie: sześćset trzydzieści tysięcy złotych) z terminem płatności do dnia 27 lipca 2018 r.

Niniejsze akcje będące przedmiotem w/w umowy nie są obciążone prawami rzeczowymi ograniczonymi, ani nie stanowią przedmiotu roszczeń jakichkolwiek osób trzecich, ani ograniczeniami w rozporządzaniu. Niniejsze akcje nie są objęte umową Lock-up.

Pozostałe warunki w/w umowy nie odbiegają od zapisów powszechnie stosowanych w tego typu kontraktach. Umowa została zawarta na warunkach rynkowych.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-26Michał KrzyżanowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »