Reklama

MMPPL (MMP): Stanowisko Zarządu Multimedia Polska S.A. dotyczące wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki ogłoszonego w dniu 25 czerwca 2010 roku

Raport bieżący nr 26/2010
Podstawa prawna:

Reklama

Art. 80 Ustawy o ofercie - stanowisko zarządu spółki dotyczące wezwania

Zgodnie z art. 80 ustawy o publicznym obrocie niniejszym przekazujemy stanowisko Zarządu Multimedia Polska S.A. ("Spółka") dotyczące wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki ogłoszonego w dniu 25 czerwca 2010 roku :

W opinii Zarządu ogłoszone w dniu 25 czerwca 2010 roku wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji Spółki, a także jego wynik nie będą miały wpływu ani na bieżącą działalność Spółki ani na realizowaną przez Spółkę strategię, w tym nie będą miały wpływu na zatrudnienie czy lokalizację jej działalności.

Z uwagi na to, iż wszyscy akcjonariusze mają prawo odpowiedzieć na wezwanie oraz sprzedać posiadane przez nich akcje Spółki, zaś w przypadku nadwyżki akcji oferowanych do sprzedaży ponad liczbę akcji objętych wezwaniem nastąpi proporcjonalna redukcja liczby akcji oferowanych do sprzedaży przez akcjonariuszy odpowiadających na wezwanie, ewentualne zmiany w strukturze właścicielskiej Spółki będą niewielkie i nie przekroczą maksymalnie kilku punktów procentowych w przypadku akcjonariuszy posiadających największe pakiety akcji Spółki.

Zdaniem Zarządu cena proponowana w wezwaniu odpowiada wartości godziwej akcji Spółki, gdyż mieści się pomiędzy średnią wyceną rynkową naszych akcji prezentowaną przez analityków banków inwestycyjnych, a aktualną ceną akcji na GPW.

Podstawa prawa:

art. 80 ust. 1 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

.
Andrzej Rogowski - Prezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »