Reklama

PROJPRZEM (PJP): Stanowisko Zarządu w sprawie zmiany ceny w wezwaniu na akcje PROJPRZEM S.A.

Raport bieżący nr 79/2016

Podstawa Prawna:
Art. 80 Ustawy o ofercie - stanowisko zarządu spółki dotyczące wezwania

W związku z uzyskaniem informacji o podniesieniu ceny na akcje uprzywilejowane do 15,00 złotych za jedną akcję w wezwaniu ogłoszonym przez Akcjonariusza Grupę Kapitałową Immobile S.A., Zarząd PROJPRZEM S.A.przedstawia stanowisko co do ceny dotyczącej akcji uprzywilejowanych.

Reklama

W ocenie Zarządu Spółki, cena zaproponowana za akcje uprzywilejowane jest niższa od tzw. wartości godziwej. Cena w dalszym ciągu jest poniżej wartości księgowej na jedną akcję, nie uwzględnia premii za przejęcie kontroli operacyjnej nad Spółką i nie uwzględnia możliwości rozwojowych PROJPRZEM S.A. w szczególności w obszarze techniki przeładunku.

Jednocześnie Zarząd podtrzymuje swoją wcześniejszą opinię dotyczącą wpływu wezwania na interes Spółki, w tym zatrudnienie w Spółce, strategicznych planów wzywającego wobec Spółki i ich prawdopodobnego wpływu na zatrudnienie w Spółce oraz na lokalizację prowadzenia jej działalności, o której PROJPRZEM S.A. informowała w raporcie bieżącym numer 77/2016.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-09-27Władysław PietrzakPrezes ZarząduWładysław Pietrzak
2016-09-27Marcin LewandowskiCzłonek ZarząduMarcin Lewandowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »