STARWARD (STA): STARWARD INDUSTRIES SA (15/2023) Odstąpienie od ubiegania się Emitenta o przeniesienie notowań jego akcji na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. - raport 15/2023

Raport bieżący 15/2023

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Starward Industries S.A. (dalej: "Emitent") informuje, że w dniu dzisiejszym podjął decyzję o odstąpieniu od ubiegania się Emitenta o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. wszystkich akcji Emitenta, które to akcje są obecnie notowane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect.

Decyzja została podjęta z uwagi na aktualną sytuację Emitenta, w szczególności wyniki sprzedażowe gry "The Invincible", o których Emitent informował w komunikacie ESPI nr 14/2023 z dnia 14 listopada 2023 r. i konieczną optymalizację kosztów jego działalności, a także niepewność co do realnego terminu przeniesienia notowań akcji Emitenta na rynek regulowany.

Reklama
Emitent/PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »