Reklama

GRODNO (GRN): Szacunkowe przychody za wrzesień 2020 r. - raport 13

Raport bieżący nr 13/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Grodno S.A. (Spółka, Emitent), dążąc do podniesienia przejrzystości i efektywności polityki informacyjnej, w celu zapewnienia równego dostępu do informacji istotnych dla oceny sytuacji i perspektyw Emitenta i Grupy Emitenta, począwszy od dnia publikacji niniejszego raportu będzie publikował informację o miesięcznych szacunkowych przychodach ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów (dalej: przychody). Stosowne raporty Spółka będzie przekazywała niezwłocznie po agregacji danych za określony miesiąc, najpóźniej do piątego dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu, którego dotyczy raport.

Reklama

- Skonsolidowane przychody we wrześniu 2020 r. wyniosły 69,9 mln zł wobec 53,8 mln zł we wrześniu 2019 r., co oznacza wzrost o 30% rdr. Narastająco od początku roku obrotowego (czyli za okres sześciu miesięcy) skonsolidowane przychody do końca września 2020 r. wyniosły 335,47 mln zł wobec 291,4 mln zł za analogiczny okres roku ubiegłego, co oznacza wzrost o 15 % rdr

Zarząd informuje, iż niniejszy raport zawiera dane wstępne, które mogą różnić się od danych ostatecznych składających się na wielkości prezentowane w raportach okresowych.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-10-02Andrzej JurczakPrezes ZarząduAndrzej Jurczak

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »