Reklama

PLASTBOX (PLX): Szacunkowe, wybrane wyniki finansowe Spółki za 2015 rok oraz informacja Zarządu dot. dywidendy - raport 4

Raport bieżący nr 4/2016

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych "Plast-Box” S.A. z siedzibą w Słupsku ("Spółka”) przekazuje do publicznej wiadomości szacunkowe, wybrane wyniki finansowe Spółki za 2015 rok:

a) skonsolidowane przychody netto ze sprzedaży - 140 250 tys. zł;

b) jednostkowe przychody netto ze sprzedaży – 121 745 tys. zł;

c) skonsolidowany zysk netto – 6 856 tys. zł;

d) jednostokowy zysk netto – 5 165 tys. zł.

Reklama

Przedstawione wyniki finansowe zostały sporządzone na podstawie dostępnych Zarządowi Spółki wstępnych danych finansowych za okres styczeń-grudzień 2015 roku osiągniętych przez Spółkę i jej spółki zależne. Szacunki dokonane zostały według najlepszej wiedzy Zarządu na dzień ich sporządzania i w oparciu o założenie, że nie powstaną i nie ujawnią się okoliczności, które mogłyby istotnie wpłynąć na wynik finansowy po dniu opublikowania szacunków.

Wyniki są w trakcie weryfikacji przez biegłego rewidenta.

Powyższe szacunki będą monitorowane na bieżąco do czasu publikacji raportu okresowego Spółki za 2015 rok. Ewentualne zmiany odbiegające co najmniej o 10% od w/w wartości będą przekazywane do publicznej wiadomości w formie odrębnego raportu bieżącego.

Szczegółowy raport finansowy za rok 2015 zostanie opublikowany w dniu 21 marca 2016 roku, po zweryfikowaniu wszystkich danych przez biegłego rewidenta.

Jednocześnie Zarząd Spółki, mając na uwadze w/w szacunkowe wyniki finansowe informuje, że będzie rekomendować Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu Spółki wypłatę dywidendy za 2015 r. co najmniej na poziomie ubiegłego roku, to jest w kwocie nie mniejszej niż 0,09 zł (dziewięć groszy) na jedną akcję i łącznej wysokości 3.774.693,15 zł (trzy miliony siedemset siedemdziesiąt cztery tysiące sześćset dziewięćdziesiąt trzy złote piętnaście groszy).


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-02-15Krzysztof PióroCzłonek Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »