Reklama

DROP (DRP): Termin rozprawy przed WSA w przedmiocie VAT za 2005 rok - raport 16

Raport bieżący nr 16/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd DROP S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, że 9 maja 2011 roku otrzymał zawiadomienie, iż 14 czerwca 2011 roku odbędzie się posiedzenie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w sprawie skargi DROP S.A. na decyzję Dyrektora Izby Skarbowej w Warszawie z dnia 7 grudnia 2010 roku w przedmiocie podatku od towarów i usług za poszczególne miesiące 2005 r.

Do zawiadomienia dołączona została Odpowiedź na skargę Dyrektora Izby Skarbowej w Warszawie z 2 lutego 2011 roku ("Odpowiedź").

Reklama

W Odpowiedzi Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie podtrzymuje swoje poprzednie stanowisko, że skoro kontrahent DROP S.A. "nie nabył towaru ze wskazanych przez niego źródeł, to nie mógł również tego towaru następnie odsprzedać". Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie nie odniósł się do faktu, że kwestionowany kontrahent W. L.W. nie był kontrolowany przez organy skarbowe za 2005 rok (w 2010 roku nastąpiło przedawnienie w zakresie rozliczeń VAT za 2005 rok). Dyrektor Izby Skarbowej nie odniósł się także do faktu, że DROP S.A. była jedną z kilkunastu odbiorców kwestionowanego kontrahenta i u tych obiorców odpowiednie inne organy skarbowe nie doszukały się nieprawidłowości.

Treść zawiadomienia w załączniku.

Załączniki:

Plik;Opis
Zbigniew Chwedoruk - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »