Reklama

KINOPOL (KPL): Transakcja sprzedaży akcji Kino Polska TV S.A. przez osobę mającą stały dostęp do informacji poufnych - raport 10

Raport bieżący nr 10/2012
Podstawa prawna:

Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób mających dostęp do informacji poufnych

Zarząd Kino Polska TV S.A. ("Spółka") informuje, że w dniu 27 marca 2012 roku otrzymał zawiadomienie, na podstawie art. 160 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi, o transakcji sprzedaży przez jednego z członków zarządu Spółki 21 634 akcji zwykłych na okaziciela Kino Polska TV S.A., po cenie 8,41 zł za jedną akcję.

Transakcja została przeprowadzona 20 marca 2012 r. podczas sesji zwykłej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Reklama

Osoba dokonująca zawiadomienia nie wyraziła zgody na publikację danych osobowych.
Piotr Reisch - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »