Reklama

AMREST (EAT): Transakcje na akcjach AmRest dokonane pośrednio przez osobę blisko związaną z osobą mającą dostęp do informacji poufnych AmRest - raport 4

Raport bieżący nr 4/2016

Podstawa Prawna:
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób maj¹cych dostêp do informacji poufnych

AmRest Holdings SE ("AmRest”, "Spółka”, "Emitent”) informuje, że w dniu 8 stycznia 2016 roku otrzymał zawiadomienie od członka Rady Nadzorczej Spółki ("Członek Rady Nadzorczej”), będącego osobą mającą dostęp do informacji poufnych AmRest, o dokonaniu przez podmiot kontrolowany przez osobę blisko związaną z Członkiem Rady Nadzorczej ("Spółka A”) w dniu 5 stycznia 2016 roku przeniesienia przez Spółkę A posiadanych przez nią 404 000 akcji AmRest w drodze wkładu kapitałowego (aport) do spółki w 100% od niej zależnej ("Spółka B”). Wartość jednej akcji została ustalona na 188,20 PLN. Transakcja została zawarta poza obrotem zorganizowanym w Luksemburgu.

Reklama

Tego samego dnia, 5 stycznia 2016 roku, Spółka B dokonała przeniesienia 404 000 akcji AmRest tytułem wkładu kapitałowego do spółki od siebie zależnej ("Spółka C”). Wartość jednej akcji została ustalona na 188,20 PLN. Transakcja została zawarta poza obrotem zorganizowanym w Luksemburgu.

W wyniku powyższych transakcji Spółka C, której podmiotem dominującym jest Spółka A bezpośrednio kontrolowana przez osobę blisko związaną z Członkiem Rady Nadzorczej, stała się akcjonariuszem AmRest posiadającym 404 000 akcji Emitenta.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-01-08Wojciech MroczyńskiCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »