Reklama

ROTOPINO (ROT): Treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy - raport 18

Raport bieżący nr 18/2018

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Rotopino.pl S.A. podaje do publicznej wiadomości i przekazuje w załączeniu treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, które odbyło się w dniu 11 grudnia 2018 roku wraz z informacją o wynikach głosowania odnoszących się do każdej z uchwał.

Reklama

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki podjęło wszystkie uchwały objęte porządkiem obrad oraz nie

odstąpiło od rozpatrzenia jakiegokolwiek punktu porządku obrad. Do żadnej z uchwał objętych protokołem z Walnego Zgromadzenia nie zgłoszono sprzeciwów.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki powołało nowego członka Rady Nadzorczej Emitenta, w osobie Pana Piotra Nosala.

Pan Piotr Nosal posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentem Wydziału Elektrycznego na Politechnice Wrocławskiej; kierunek: Elektrotechnika. Ponadto Pan Piotr Nosal ukończył w 2011 roku studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu; kierunek: "Skuteczny Menadżer Nowoczesnej Firmy”.

Pan Piotr Nosal doświadczenie zawodowe zdobywał w latach 2005-2007 w Moeller Electric sp. z o.o. na stanowisku Doradcy Techniczno-Handlowego, a następnie od 2007 roku do chwili obecnej w TIM S.A. gdzie od 2018 roku pełni funkcję Prokurenta oraz jest zatrudniony na stanowisku Dyrektora Handlowego.

Pan Piotr Nosal z zastrzeżeniem zatrudnienia i pełnienia funkcji Prokurenta w TIM S.A. nie prowadzi działalności konkurencyjnej wobec Emitenta, ani nie jest wspólnikiem konkurencyjnej spółki cywilnej bądź osobowej, a także nie pełni funkcji członków organów zarządu bądź nadzoru w konkurencyjnych spółkach kapitałowych lub innych osobach prawnych.

W okresie pełnienia funkcji przez Pana Piotra Nosala w TIM S.A. nie doszło do ogłoszenia upadłości bądź ustanowienia zarządu komisarycznego.

Pan Piotr Nosal nie był skazany prawomocnym wyrokiem za oszustwo, ani nie orzeczono wobec niego zakazu pełnienia funkcji członka organu zarządczego bądź nadzorczego w spółkach prawa handlowego.

Dane Pana Piotra Nosala nie są wpisane do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych Krajowego Rejestru Sądowego.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-12-11Paweł SznajderPrezes Zarządu
2018-12-11Agnieszka KoziełCzłonek Zarządu
2018-12-11Maciej PosadzyCzłonek Zarządu
2018-12-11Ryszard ZawieruszyńskiCzłonek Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »