Reklama

FMG (FMG): Treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 27 lutego 2020 r., oraz treść...

Raport bieżący nr 7/2020

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
W załączeniu do niniejszego raportu bieżącego Zarząd spółki pod firmą Polski Operator Energetyczny S.A. (poprzednio pod firmą: Financial Assets Management Group S.A.) z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) przekazuje niniejszym do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 27 lutego 2020 r. Podczas obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia pod głosowanie nie poddano żadnych dokumentów.

Reklama

Jednocześnie Zarząd Spółki informuje, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie nie wprowadziło żadnych zmian do porządku obrad ogłoszonego w dniu 31 stycznia 2020 r., ani nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów ogłoszonego porządku obrad.

Zarząd Spółki informuje ponadto, że podczas obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia nie zgłoszono do protokołu żadnych sprzeciwów co do podjętych na nim uchwał. Nie było również projektów uchwał, które były poddane pod głosowanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, a nie zostały podjęte.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-02-27Piotr Ziętek Prezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »