Reklama

PBKM (BKM): Treść uchwał podjętych przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Polskiego Banku Komórek Macierzystych S.A. w dniu 20 stycznia 2022 roku - raport 1

Raport bieżący nr 1/2022

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd Polskiego Banku Komórek Macierzystych S.A. ["Spółka”, "Emitent”] przekazuje w załączeniu treść uchwał podjętych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki ["NWZ”] na którym reprezentowany był cały kapitał zakładowy Spółki i które odbyło się bez formalnego zwołania zgodnie z art. 405 Kodeksu spółek handlowych.

Jednocześnie Emitent informuje, że NWZ Spółki nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów porządku obrad NWZ, do protokołu nie zostały zgłoszone sprzeciwy względem żadnej z uchwał, a ponadto nie było projektów uchwał, które byłyby poddane pod głosowanie, a nie zostały podjęte.

Reklama

Ponadto Emitent informuje, że w związku z podjęciem przez NWZ Spółki uchwały w sprawie wycofania akcji Emitenta z obrotu na rynku regulowanym Spółka niezwłocznie wystąpi do Komisji Nadzoru Finansowego ["KNF”] oraz Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie ["GPW”] z wnioskiem o udzielenie zezwolenia na wycofanie akcji Spółki z obrotu na rynku regulowanym, natomiast informacja o wydaniu przez KNF oraz GPW właściwych decyzji w sprawie wycofania akcji Spółki z obrotu na rynku regulowanym zostanie przekazana w kolejnych raportach bieżących.

Szczegółowa podstawa prawna: § 19 ust. 1 pkt 6-9 rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych […].


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2022-01-20Marcin RadziszewskiCzłonek ZarząduMarcin Radziszewski
2022-01-20Dobrosława waleczek GaudnikProkurentDobrosława Waleczek Gaudnik

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »