Reklama

BRASTER (BRA): Treść uchwał podjętych przez Zgromadzenie Obligatariuszy Obligacji Serii A spółki Braster S.A. w dniu 28 maja 2019 roku - raport 33

Raport bieżący nr 33/2019

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd BRASTER S.A. (dalej: "Spółka") w nawiązaniu do RB 28/2019 z dnia 6 maja 2019 r. przekazuje w załączeniu do niniejszego raportu treść uchwał podjętych w dniu 28 maja 2019 roku przez Zgromadzenie Obligatariuszy Obligacji serii A wyemitowanych przez Spółkę w dniu 14 listopada 2016 roku.

W Zgromadzeniu wzięli udział obligatariusze osobiście oraz pełnomocnicy obligatariuszy reprezentujący łącznie 65.099 obligacji, na które przypadało 65.099 głosów.

Reklama

Zarząd Spółki informuje, iż Zgromadzenie Obligatariuszy nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów porządku obrad oraz, że do podjętych uchwał nie zgłoszono sprzeciwów.

Treść uchwał stanowi załącznik do niniejszego raportu. W terminie 7 dni od dnia zakończenia Zgromadzenia Obligatariuszy Emitent opublikuje na swojej stronie internetowej protokół z przebiegu obrad Zgromadzenia Obligatariuszy.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-05-28Marcin HalickiPrezes Zarządu
2019-05-28Henryk JaremekWiceprezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »